Przykładowe realizacje

Z dumą przedstawiamy projekty realizowane dla Naszych klientów.
Wszystkim klientom jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, oraz skorzystanie z usług naszej firmy.

Producent

PPHU-JAKÓBCZAK

.

O firmie

Już ponad dwie i pół dekady, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Starannie dobieramy materiały używane do produkcji naszych produktów.  Działamy z pełnym zaangażowaniem i dbałością na każdym etapie procesu produkcji. Nasza doświadczona kadra oraz procedury są gwarancją jakości i terminowości. Dzięki posiadaniu odpowiedniej licencji Epal możemy zaoferować naszym Kontrahentom europalety – będące wzorcem rozmiarowym stosowanym w krajach Unii Europejskiej.

Gabinet kosmetologiczny

EkoDerma

.

Realizacja

Strona dla gabinetu kosmetologicznego Eko Derma. Oryginalny projekt stworzony specjalnie na potrzeby klientki. Począwszy od kupna domeny, aż po stworzenie responsywnej strony internetowej.  Wykorzystane zostały nowoczesne animacje oraz prostota, dzięki czemu strona jest przyjazna dla wyszukiwarek.

Gabinet kosmetologiczny w Krzeszowicach, oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne, takie jak: Medyczne peelingi kwasowe, Mezoterapia mikroigłowa, Mezoterapia igłowa, Peptydowa kuracja Aqua Shine, Peeling kawitacyjny oraz wiele innych.

Opinia klienta

Sklep internetowy

EKOGROSZEK-SKLEP

.

O firmie

Oficjalny sklep internetowy Ecocarbo dostarcza ekogroszek i pellet dla najbardziej wymagających użytkowników. Korzystamy z usług certyfikowanych laboratoriów, w których na bieżąco wykonujemy badania potwierdzające jakość naszych produktów.  Zarówno ekogroszek, jak i pellet to paliwa dużo bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż dotychczas używany węgiel czy koks. Dzięki zmniejszonej zawartości siarki oraz mniejszej wilgotności oba produkty są znacząco mniej uciążliwe dla otoczenia i w o wiele mniejszym stopniu przyczyniają się do powstawania smogu. Można więc uznać, że ekogroszek i pellet to nowoczesne i ekologiczne paliwa, spełniające jednocześnie wszystkie wymagania energetyczne.

Opieka Długoterminowa i Paliatywna

N.Z.O.Z. „MARI-MED”

.

O firmie

To podmiot leczniczy świadczący usługi medyczne od 2007 roku w zakresie opieki paliatywnej i hospicyjnej oraz pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej. Świadczenia zdrowotne realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, bezpłatnie
dla pacjentów.

Ponadto realizujemy szkolenia w zakresie medycyny paliatywnej dla lekarzy i pielęgniarek. N.Z.O.Z. „MARI-MED” Opieka Długoterminowa i Paliatywna wpisany jest na Listę jednostek organizacyjnych prowadzących staże kierunkowe z dziedziny medycyny paliatywnej, na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w ramach specjalizacji z medycyny paliatywnej w zakresie stażu kierunkowego z zakresu poradni opieki paliatywnej i domowej opieki paliatywnej.

Opinia klienta

Profesjonalny Catering Poznań

MIXERINTHEBOX

.

O firmie

Wysoka jakość składników oraz wieloletnie doświadczenie, połączone z nieszablonową ideologią firmy, dotyczącą żywienia, podejścia do klienta oraz świeżości produktów, sprawia że nasz catering to rozwiązanie dla klientów szukających wyjątkowego podejścia, a także sportowców, nastawionych na osiąganie konkretnych celów. Specjalizujemy się w dietach dla wymagających, z dużą ilością wykluczeń, alergiami krzyżowymi, chorobami autoimmunologicznymi oraz dietach dla sportowców.

Opinia klienta