Przykładowe realizacje

Z dumą przedstawiamy projekty realizowane dla Naszych klientów.
Wszystkim klientom jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, oraz skorzystanie z usług naszej firmy.
Plus laptop device

O firmie

Już ponad dwie i pół dekady, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Starannie dobieramy materiały używane do produkcji naszych produktów.  Działamy z pełnym zaangażowaniem i dbałością na każdym etapie procesu produkcji. Nasza doświadczona kadra oraz procedury są gwarancją jakości i terminowości. Dzięki posiadaniu odpowiedniej licencji Epal możemy zaoferować naszym Kontrahentom europalety – będące wzorcem rozmiarowym stosowanym w krajach Unii Europejskiej.

Plus laptop device

O firmie

Oficjalny sklep internetowy Ecocarbo dostarcza ekogroszek i pellet dla najbardziej wymagających użytkowników. Korzystamy z usług certyfikowanych laboratoriów, w których na bieżąco wykonujemy badania potwierdzające jakość naszych produktów.  Zarówno ekogroszek, jak i pellet to paliwa dużo bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż dotychczas używany węgiel czy koks. Dzięki zmniejszonej zawartości siarki oraz mniejszej wilgotności oba produkty są znacząco mniej uciążliwe dla otoczenia i w o wiele mniejszym stopniu przyczyniają się do powstawania smogu. Można więc uznać, że ekogroszek i pellet to nowoczesne i ekologiczne paliwa, spełniające jednocześnie wszystkie wymagania energetyczne.

 

Plus laptop device

O firmie

Wysoka jakość składników oraz wieloletnie doświadczenie, połączone z nieszablonową ideologią firmy, dotyczącą żywienia, podejścia do klienta oraz świeżości produktów, sprawia że nasz catering to rozwiązanie dla klientów szukających wyjątkowego podejścia, a także sportowców, nastawionych na osiąganie konkretnych celów. Specjalizujemy się w dietach dla wymagających, z dużą ilością wykluczeń, alergiami krzyżowymi, chorobami autoimmunologicznymi oraz dietach dla sportowców.

 

Opinia klienta

Plus laptop device

O firmie

To podmiot leczniczy świadczący usługi medyczne od 2007 roku w zakresie opieki paliatywnej i hospicyjnej oraz pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej. Świadczenia zdrowotne realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, bezpłatnie
dla pacjentów.

N.Z.O.Z. „MARI-MED” Opieka Długoterminowa i Paliatywna wpisany jest na Listę jednostek organizacyjnych prowadzących staże kierunkowe z dziedziny medycyny paliatywnej, na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w ramach specjalizacji z medycyny paliatywnej w zakresie stażu kierunkowego z zakresu poradni opieki paliatywnej i domowej opieki paliatywnej.

 

Opinia klienta