Oferowane
usługi

1. Nowoczesne Strony WWW

Naszą podstawową usługą jest kompleksowe tworzenie stron internetowych. Tworzymy strony dla małych, jak i większych firm. Nasze działania zaczynamy od wyboru wydajnego i bezpiecznego hostingu, kupna domeny, przekierowania DNS, i co najważniejsze stworzenia nowoczesnego szablonu strony. Więcej na temat usługi znajdziesz poniżej.

Nasze strony są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne – Nasi klienci mogą w bardzo prosty sposób prowadzić bloga na własnej stronie, aktualizować zdjęcia, opisy czy ofertę, a co najważniejsze zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie (często nawet po godzinach pracy).

Usługa zawiera:

Zabezpieczenie SSL

Instalacja certyfikatu SSL oraz odpowiednie narzędzia do ochrony przed spamem i włamaniami.

Hosting + Domene

Kupno hostingu oraz uruchomienie strony na serwerze klienta wraz z przekierowaniem posiadanej, bądź kupionej domeny.

Komercyjne zdjęcia z branży

Piękne i legalne zdjęcia z największych serwisów na świecie takich jak Adobe Stock w cenie projektu. Tworzymy również grafiki, ikony i nie tylko.

Badanie ruchu na stronie

Integrujemy stronę z narzędziami takimi jak Google Analytics, do mierzenia ruchu na stronie oraz analizy.

Pozycjonowanie SEO

Dostosowanie pod wyszukiwarki Google, lekki kod, odpowiednie nagłówki, opisy meta, frazy, jak również integracja z Search Console.

Indywidualny projekt

Nowoczesny szyty na miarę projekt graficzny strony, jak również narzędzia do bardzo intuicyjnego prowadzenia strony internetowej.

2. Nowoczesne Sklepy WWW

Oferujemy również tworzenie sklepów internetowych. Branża e-commerce rozwija się szybciej, niż kiedykolwiek przedtem, oznacz to, że konkurencja jest coraz silniejsza i najsłabsze sklepy internetowe nie mają prawa bytu. Tworzymy intuicyjne sklepy oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, które gwarantują skuteczną sprzedaż online. 

W usłudze sklepu internetowego oferujemy szereg najważniejszych integracji typu: wygodne płatności, automatyzacja wysyłki, stan magazynowy, panel klienta oraz wiele więcej.

Każdy sklep wymaga indywidualnej konsultacji w sprawie rozwiązań oraz ceny.

Hosting
Domeny

3. Najszybszy Hosting w cenie projektu

Dlaczego szybki hosting jest tak ważny?

Google preferuje szybkie witryny! Od lipca 2018 roku prędkość ładowania strony stała się czynnikiem rankingowym w wynikach wyszukiwania. A wyższe pozycje w Google, to więcej potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twoją witrynę.

 

Kopie zapasowe do 28 dni

Kopia baz co 6 godzin, dzięki czemu w razie problemu odzyskasz swoje niedawne wpisy. Kopie plików co 24 godziny. Przechowujemy 4 kopie dzienne i 4 kopie tygodniowe.

SSD NVMe

Bardzo szybka technologia dyskowa, zapewniająca minimalizację czasów dostępu do danych, w połączeniu z mechanizmem bazodanowym Percona.

Ochrona WAF

Ruch do Twojej strony podlega analizie i filtrowaniu „w locie”. Dzięki temu, w razie wykrycia niepokojącej charakterystyki ruchu, atakujący jest blokowany. Dzieje się tak między innymi przy wielokrotnym, błędnym wpisywaniu hasła.

4. Domeny krajowe .pl - Gratis!

Do każdego projektu strony internetowej, bądź sklepu oferujemy domenę krajową za darmo! Domeny z końcówką .pl najkorzystniej wpływają na pozycjonowanie witryny, o ile usługi bądź produkty skierowane są na rynek krajowy.  

Pamiętaj, że instalujemy również certyfikat SSL oraz zajmujemy się obsługą DNS domeny. Dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. 

Pozycjonowanie
SEO

5. Strony przyjazne Google!

Pozycjonowanie SEO najskuteczniejsze jest w przypadku unikalnych treści, które są pożądane przez użytkowników. Tworząc strony przekonujemy klientów do pisania oryginalnych treści, dających gwarancje wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Dodatkowo dbamy o to, aby wszystkie parametry techniczne były zgodne z wytycznymi Google. Każdy klient otrzymuje raport od Google z potwierdzaniem poprawnego indeksowania witryny. 

Pomagamy w tworzeniu profesjonalnej wizytówki w Moja Firma od Google. Powiązanie wizytówki z oficjalną stroną firmy daje dużo korzyści, a jedną z nich jest lepsze pozycjonowanie. 

Cennik
Usług

6. Sprawdź ceny projektów

Zastanawiasz się nad stworzeniem strony internetowej, jednak decydujące znaczenie ma cena za realizację projektu? Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Proste projekty, zaczynają się już od kilkuset złotych, chętnie podejmujemy się również bardziej zaawansowanych projektów. Jakość obsługi na najwyższym poziomie, stawiamy na pierwszym miejscu, gwarantując atrakcyjne ceny oraz  możliwość terminu płatności do 45 dni. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny oraz omówienia projektu. 

WAŻNE! Fakturę wystawiamy zawszę po ukończonym projekcie, dając możliwość rezygnacji na każdym etapie współpracy. Zadzwoń jeszcze dziś! 

Zadzwoń:
+48 536 585 195

Napisz:
info@neis.pl