KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zachęcamy do kontaktu w sprawie realizacji strony internetowej, lub innego projektu.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24h/7

Dane firmy

NEIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Formularz kontaktowy

Odpowiadamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Potrzebujesz szybko odpowiedzi? Skorzystaj z czatu w prawym dolnym rogu.

Najczęściej zadawane pytania.

Dużo zależy od złożoności projektu oraz liczby podstron. Z reguły jednak wizualizację strony tworzymy w ciągu 7 dni roboczych. Po zaakceptowaniu przez klienta makiety, wdrożenie wraz z optymalizacją trwa maksymalnie do 30 dni. 

Nie. Tworzymy strony kompleksowo, doradzając wybór najlepszej domeny, jeśli klient nie posiada własnej. Dodatkowo zajmujemy się wyborem serwera wraz z zabezpieczeniem domeny, instalując certyfikat SSL.

Cennik stron internetowych zależy od wielu czynników, jednak profesjonalnie wykonana strona w oparciu o CMS, to koszt minimum 1000zł netto. Nasi klienci nie martwią się dodatkowymi poprawkami czy chęcią zmian. Tworzymy projekt do pełnej akceptacji. Nie polecamy wybierać firmy sugerując się tylko ceną, strona internetowa to bardzo dużo czynników. Często niska cena będzie wiązać się z bardzo niskiej jakości usługą. 

Zdjęcia podobnie jak treści, powinny być oryginalne. Oznacza to, że dobrze jest posiadać własne które nie były jeszcze udostępniane w Internecie. Oczywiście nie wszystkie zdjęcia da się zrobić samemu. Oferujemy dostęp do bazy miliona zdjęć najwyższej jakości z każdej branży. 

Oczywiście! Najczęściej tworzymy strony z wykorzystaniem CMS, czyli systemu do zarządzania treścią. Umożliwia on bardzo intuicyjną obsługę. Dodatkowo każdy klient ma możliwość spotkania na którym przechodzi indywidualne szkolenie z obsługi strony. Szkolenie dostępne jest również w wersji PDF.